PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502
Tehokkain ½" kone, 2x B5 akku, FC laturi
PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502 - Mutterinvääntimet - MW498056502 - 1
PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502 - Mutterinvääntimet - MW498056502 - 2
PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502 - Mutterinvääntimet - MW498056502 - 3
PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502 - Mutterinvääntimet - MW498056502 - 4
PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502 - Mutterinvääntimet - MW498056502 - 5
Ale -38%
Milwaukeen voimakkain 1/2" karalla oleva mutterimylly uudistui ja tämä generation 2 mallin pulttikone on nyt entistäkin tehokkaampi! Tilaa omasi nyt ja vaikutu tehosta! - korkeavääntöinen M18 FUEL iskevä mutterinväännin tuottaa 1491 Nm vääntömomentin ja 2034 Nm avausmomentin kompaktissa 193 mm koossa - 2000 kierr./min kuormittamaton nopeus auttaa käyttäjää suorittamaan työtehtävän 35 % nopeammin verrattuna edellisen sukupolven malliin - Akun eristysjärjestelmä tarjoaa turvallisen akun liitännän ja hallitsee akkukoteloon välittyvää tärinää
Tarjoustuote!
-38%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: MW498056502
  • Paino: 1.78 kg
  • Karan koko: 1/2"
  • 18 V
  • M18 FUEL
kpl
- korkeavääntöinen M18 FUEL™ iskevä mutterinväännin tuottaa 1491 Nm vääntömomentin ja 2034 Nm avausmomentin kompaktissa 193 mm koossa
- Vankka vaihdekotelo parantaa kestävyyttä
- KolmoisLED valaisee työstettävän kohteen tehokkaasti
- Toimii kaikilla MILWAUKEE® M18™ -akuilla
Tekniset tiedot:
- Akkutyyppi: Li-ion
- Laturi sisältyy: M12-18 FC
- Voltit (V): 18
- Paino akun kanssa (EPTA) (kg): 3.4 (M18 B5)
- Iskuluku (isk./min): 0-1300/ 0-2200/ 0-2400/ 0-2400
- Kuormittamaton nopeus (kierr./min): 0-700/ 0-1300/ 0-2000/ 0-2000
- Maks. mutterin halkaisija: M36
- Maks. vääntö (Nm): 881 / 1220 / 1491 / 68
- Maks. vääntömomentti (Nm): 2034
- Sisältää: 2 x M18 B5 Akut, M12-18 FC Laturi
- Toimitetaan: Pahvilaatikossa
- Työkalun kiinnitys: ½" neliö
- Milwaukee tuotenumero: 4933492783
- EAN-koodi: 4058546476540
Milwaukee 3v takuu   Milwaukee 2v takuu akuille
Takuurekisteröinti tehdään tilauksessanne olevan sähköpostiosoitteen alle.
Milwaukeen takuuehdot
Yhdistä "PULTTIKONE M18 FUEL FHIW2F12-502" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
AKKU M18 B5 5,0AH Li-ION - Akut - MW430483 - 2
Ale -58%
Milwaukee
AKKU M18 B5 5,0AH Li-ION
järjestelmä M18 - voltit 18 V - 5,0 Ah - kennoteknologia Li-ion Ominaisuudet: - jopa 2,5x enemmän käyntiaikaa*, jopa 20 % enemmän voimaa*, jopa 2x pidemmän akun käyttöiän* - Redlithium-ion...
  • 18 V
Tuotekoodi: MW430483
(9)
Heti omasta varastosta yli 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
MILWAUKEE M18 HB8 HIGH OUTPUT AKKU - Akut - MW471070 - 1
Ale -53%
Milwaukee
MILWAUKEE M18 HB8 HIGH OUTPUT AKKU
  • 18 V
(2)
MILWAUKEE LATURI M12-18 FC - Laturit - MW451079 - 2
Ale -65%
MILWAUKEE LATURI M12-18 FC
  • 18 V
  • 12 V
(9)
HYLSYSARJA 1/2 10-24MM - Hylsysarjat - MW480456 - 1
Ale -38%
HYLSYSARJA 1/2 10-24MM
(0)
HYLSYSARJA 1/2 PITKÄ 10-24MM - Hylsysarjat - MW480457 - 1
Ale -27%
HYLSYSARJA 1/2 PITKÄ 10-24MM
Milwaukee ½" SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY pitkä hylsysarja (10 kpl) Sarja sisältää pitkät hylsyt: 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24 mm