Festool Timanttilautanen DIA HARD-D130 PREMIUM
Festool Timanttilautanen DIA HARD-D130 PREMIUM - Timanttilaikat - 768017 - 1
Ale -11%
Tarjoustuote!
-11%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 768017
  • EAN: 4014549205181
  • Keskireikä: 22,2 mm
  • Laikan halkaisija: 130 mm
kpl
Sopii:
  • mall. RG 130, AG 125, RGP 130, AGP 125
IP-pakkaus
Service all-inclusive. Uusi etu, jonka saat jokaisen Festool-työkalun mukana.--> Lisätietoja
Tekniset tiedot:
Segmenttikorkeus 7 mm; Aktiivinen pinta 3000 mm²; Halkaisija 130 mm; Sisä-Ø 25/22.2 mm