KATKAISULAIKKA SCS 41/125X1 PRO+ - 1P
PRO+ katkaisulaikka metallille
KATKAISULAIKKA SCS 41/125X1 PRO+ - 1P - Katkaisulaikat - MW451487 - 1
Ale -10%
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: MW451487
  • EAN: 4002395163984
  • Tilauskoodi: 4932451487
  • Paino: 32 g
  • Keskireikä: 22,2 mm
  • Laikan halkaisija: 125 mm
kpl
Pro+-teknologia suojaa laikkaa kosteudelta ja tuottaa vähemmän kipinöitä hiottaessa. Laikkojen suorituskyky on parempi ja pidempi verrattuna 1 mm Pro+-laikoihin, jolloin ne sopivat käytettäväksi akkutyökalujen kanssa. Valmistettu Saksassa.
Malli: SCS 41 / 125
Istukan koko (mm): 22.2
Kpl/pakkaus: 1
Laikan halkaisija (mm): 125
Paksuus (mm): 1
Tyyppi: SCS 41 / 125
Milwaukee tuotenumero: 4932451487
EAN-koodi: 4002395163984
Yhdistä "KATKAISULAIKKA SCS 41/125X1 PRO+ - 1P" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
125X22 BLAZE RAPID STRIP EXC - Hiomalaikat - 66623303916 - 1
Ale -30%