TIMANTTILAIKKA DIA PAINT-D130
TIMANTTILAIKKA DIA PAINT-D130 - Timanttilaikat - 204176 - 1
  • Tuotekoodi: 204176
  • EAN: 4014549328781
  • Keskireikä: 22,2 mm
  • Laikan halkaisija: 130 mm
  • Tuote tilapäisesti loppu
Nopea ja perusteellinen työväline paksujen lakka- ja maalipintojen irrotukseen
RENOFIX RG 130 kanssa, että karkeat hiontatyöt saadaan tehtyä uskomattoman helposti.
  • Nopeampi ja helpompi työstö käsinhiontaan verrattuna
  • Todellinen voimapaketti timanttihiomakoneen RENOFIX RG 130 yhteydessä
  • puupintojen paksujen maali- ja lakkakerrosten poistoon
Tekniset tiedot
Halkaisija: 130 mm
Sisä-Ø: 25/22,2 mm
Segmenttikorkeus: 2,00 mm