Työkalusarja 1/4" ja 1/2" 127-Osaa - Hylsysarjat - IKH1004A - 3
Työkalusarja 1/4" ja 1/2" 127-Osaa - Hylsysarjat - IKH1004A - 4
Työkalusarja 1/4" ja 1/2" 127-Osaa - Hylsysarjat - IKH1004A - 5
Työkalusarja 1/4" ja 1/2" 127-Osaa - Hylsysarjat - IKH1004A - 6
Työkalusarja 1/4" ja 1/2" 127-Osaa - Hylsysarjat - IKH1004A - 7
Ale -34%
Sarja sisältää: - 6 kpl ruuvitaltat PH2 x 38 - PH1 x 75 - PH2 x 100 - SL3 x 75 - SL4 x 75 - SL5 x 100 mm - 9 kpl kiintolenkkiavaimet 8 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 17 - 19 - 22 mm - 1 kpl linjapihdit... Lue lisää
Tarjoustuote!
-34%
Hinta voimassa 30.6.2026 asti.
  • Tuotekoodi: IKH1004A
  • EAN: 6418914867307
  • Takuu: 5 vuotta
  • Paino: 9.72 kg
  • Karan koko: 1/4"
  • Karan koko: 1/2"
kpl
Sarja sisältää:
- 6 kpl ruuvitaltat PH2 x 38 - PH1 x 75 - PH2 x 100 - SL3 x 75 - SL4 x 75 - SL5 x 100 mm
- 9 kpl kiintolenkkiavaimet 8 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 17 - 19 - 22 mm
- 1 kpl linjapihdit
- 1 kpl kärkipihdit
- 1 kpl siirtoleukapihdit
- 4 kpl kuusiokoloavaimet 1,27 - 1,5 - 2 - 2,5 mm
- 1 kpl jännitekynä 6-24V
- 13 kpl 1/4" hylsyt 4 - 4,5 - 5 - 5,5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 mm
- 8 kpl 1/4" pitkät hylsyt 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 mm
- 5 kpl 1/4" hylsyt E4 - E5 - E6 - E7 - E8
- 1 kpl 1/4" räikkäväännin pikavapauttimella
- 2 kpl 1/4" jatkovarret 50 - 100 mm
- 1 kpl 1/4" ruuvitalttaväännin
- 1 kpl 1/4" T-väännin varrella
- 1 kpl 1/4" nivelkappale
- 17 kpl 1/2" hylsyt 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm
- 5 kpl 1/2" pitkät hylsyt 14 - 15 - 17 - 19 - 22 mm
- 8 kpl 1/2" hylsyt E10 - E11 - E12 - E14 - E16 - E18 - E20 - E24
- 2 kpl 1/2" tulppahylsyt 16 - 21 mm
- 1 kpl 1/2" räikkäväännin pikavapauttimella
- 2 kpl 1/2" jatkovarret 125 - 250 mm
- 1 kpl 1/2" vääntiö
- 1 kpl 1/2" nivelkappale
- 1 kpl 1/2" x 5/16" adapteri
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
(4)
Tuotearviointi
5.0 / 5.0
Palvelu/toimitus
5.0 / 5.0
Joni, 2/21/2026
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Antti T, 8/19/2025
Lue lisää
Sammy, 4/11/2024
Hinta ja laadultaan hyvä sarja ja hyvä jos täytyy mukaan ottaa avaimia niin tästä löytyy melkein kaikki. 24 mm kiintolenkkiä kyllä sarja kaipasi.