STIGA BL 500E AKKULEHTIPUHALLIN 48V - Akkukäyttöiset lehtipuhaltimet - 278500008ST3 - 1
STIGA BL 500E AKKULEHTIPUHALLIN 48V - Akkukäyttöiset lehtipuhaltimet - 278500008ST3 - 2
STIGA BL 500E AKKULEHTIPUHALLIN 48V - Akkukäyttöiset lehtipuhaltimet - 278500008ST3 - 3
STIGA BL 500E AKKULEHTIPUHALLIN 48V - Akkukäyttöiset lehtipuhaltimet - 278500008ST3 - 4
STIGA BL 500E AKKULEHTIPUHALLIN 48V - Akkukäyttöiset lehtipuhaltimet - 278500008ST3 - 5
Ale -13%
Tarjoustuote!
-13%
Hinta voimassa toistaiseksi
Käyttövoima: Akkukäyttöinen
  • Tuotekoodi: 278500008ST3
  • EAN: 8008984853720
  • Paino: 3.06 kg
  • 48 V
kpl
Stiga BL 500e Akkukäyttöinen lehtipuhallin runko ilman akkuja ja laturia
- Akkukäyttöinen lehtipuhallin, vapaa sähköjohdoista ja polttoaineesta
- Tehokas 500 W moottori tuottaa jopa 55 m/s ilman nopeuden
- Kolme eri ilman nopeusasetusta putsaavat erityyppiset roskat ja pinnat
- Vain 2,6 kg kevyt. Mukava ja ergonominen kahva
- Pikapainike irroittaa putken säästämään varastotilaa
- Suositeltu akku: STIGA ePowerE 420 (2Ah) - myydään erikseen
Tekniset tiedot:
Teho
- ePower: Kyllä
- Teho: 0.5 kW
- Voimanlähde: Akku
- Suositeltu akkukapasiteetti: 2 Ah
- Jännite: 48 Volt
- Akkusarja: Ei sisälly
- Moottorin tyyppi: Hiiliharjaton
- Suurin moottorin nopeus: 19500 rpm
- Akun tyyppi: Litiumioni
- Litiumakun nimellisteho: 86.4 Wh
- Työskentelyaika (+/- 20%): 15 m
Työmenetelmä
- Maksimi ilman määrä: 11.28 m³/min
- Maksimi ilman nopeus: 55 m/s
- Imuritoiminto: Ei
Varustus
- Tärinänvaimennusjärjestelmä (AVS): Ei
Soft Grip -kädensija: Kyllä
- Valjaat: Ei
Tärinä- ja melutiedot
- Taattu äänitehotaso (LwA) - dB(A): 96
- Mitattu äänitehotaso dB(A): 93.4
- Mitattu äänenpainetaso käyttäjän korvassa dB(A): 81
- Tärinätaso käsi (m/s2): 2.27
Yleiset mitat
- Pakkauksen paino: 3.06 kg
- Tuotteen paino ilman akkua: 2.6 kg
- Tuotteen paino: 2.8 kg
- Tuotteen pituus: 1010 mm
- Tuotteen leveys: 160 mm
- Tuotteen korkeus: 260 mm
Yhdistä "STIGA BL 500E AKKULEHTIPUHALLIN 48V" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
Stiga E 450 Akku - Puutarhalaitteiden akut ja laturit - 274015004ST1 - 1
Stiga E 450 Akku - Puutarhalaitteiden akut ja laturit - 274015004ST1 - 2
Ale -9%
Stiga
Stiga E 450 Akku
Uudistunut 5Ah akku!
Stiga E 450 Akku Uusi STIGA ePower 48V 5 Ah -akku tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn yhdistettynä ylivoimaiseen mukavuuteen. Se on omistettu puutarhanhoitoon ja suunniteltu kestämään pitkiä ja...
Tuotekoodi: 274015004ST1
(0)
Heti omasta varastosta yli 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
STIGA ePower 48V 4 Ah Akku - Puutarhalaitteiden akut ja laturit - 274014004ST1 - 1
STIGA ePower 48V 4 Ah Akku - Puutarhalaitteiden akut ja laturit - 274014004ST1 - 2
Ale -9%
Stiga
STIGA ePower 48V 4 Ah Akku
Uusiutunut akku - sis kiinteä kantokahva
STIGA ePower 48V 4 Ah -akku on tarkoitettu puutarhanhoitoon, ja se on suunniteltu kestämään pitkiä ja jatkuvia puutarhatöitä. Erinomaisen suorituskyvyn takaa optimoitu ja varmistettu...