KATKAISULAIKKA NORTH A60S-125X1.0 T41 10KPL
10kpl katkaisulaikkapaketti 125mmx1,0mm
KATKAISULAIKKA NORTH A60S-125X1.0 T41 10KPL - Katkaisulaikat - 66252849803 - 1
Ale -65%
Norton katkaisulaikka 125 x 1,0 x 22,23 mm, 10 kpl pakkaus - Mustan sekä jaloteräksien katkaisuun - Kätevässä metallipurkissa 10 kpl katkaisulaikkoja.
Tarjoustuote!
-65%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 66252849803
  • EAN: 8719362335430
  • Keskireikä: 22,2 mm
  • Laikan halkaisija: 125 mm
kpl
Norton katkaisulaikka 125 x 1,0 x 22,23 mm, 10 kpl pakkaus
- Mustan sekä jaloteräksien katkaisuun
- Kätevässä metallipurkissa 10 kpl katkaisulaikkoja.
Yhdistä "KATKAISULAIKKA NORTH A60S-125X1.0 T41 10KPL" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
125X22 BLAZE RAPID STRIP EXC - Hiomalaikat - 66623303916 - 1
Ale -30%