KATKAISULAIKKA SCS41/125X1,5 PRO
Metallinkatkaisulaikka PRO+
KATKAISULAIKKA SCS41/125X1,5 PRO - Katkaisulaikat - MW498002 - 1
Ale -10%
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: MW498002
  • EAN: 4058546511623
  • Paino: 0.8 kg
  • Keskireikä: 22,2 mm
  • Laikan halkaisija: 125 mm
kpl
PRO+ katkaisulaikka metallille
Pro+-teknologia suojaa laikkaa kosteudelta ja tuottaa vähemmän kipinöitä hiottaessa. Laikkojen suorituskyky on parempi ja pidempi verrattuna 1 mm Pro+-laikoihin, jolloin ne sopivat käytettäväksi akkutyökalujen kanssa. Valmistettu Saksassa.
Tekniset tiedot:
- Malli: SCS 41 / 125
- Istukan koko (mm): 22.2
- Kpl/pakkaus: 1
- Laikan halkaisija (mm): 125
- Paksuus (mm): 1.5
- Tyyppi: SCS 41 / 125
- Milwaukee tuotenumero: 4932498002
- EAN-koodi: 4058546511623
Yhdistä "KATKAISULAIKKA SCS41/125X1,5 PRO" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
125X22 BLAZE RAPID STRIP EXC - Hiomalaikat - 66623303916 - 1
Ale -30%