KATKAISULAIKKA SCS42/125X0,8 PRO
PRO+ katkaisulaikka metallille
KATKAISULAIKKA SCS42/125X0,8 PRO - Katkaisulaikat - MW498201 - 1
Ale -10%
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: MW498201
  • EAN: 4058546520700
  • Tilauskoodi: 4932498201
  • Keskireikä: 22,2 mm
  • Laikan halkaisija: 125 mm
kpl
Pro+-teknologia suojaa laikkaa kosteudelta ja tuottaa vähemmän kipinöitä hiottaessa. Laikkojen suorituskyky on parempi ja pidempi verrattuna 1 mm Pro+-laikoihin, jolloin ne sopivat käytettäväksi akkutyökalujen kanssa. Valmistettu Saksassa.
- Istukan koko (mm): 22.2
- Kpl/pakkaus: 1
- Laikan halkaisija (mm): 125
- Paksuus (mm): 0.8
- Tyyppi: SCS 42 / 125
- Tuotenumero: 4932498201
- EAN-koodi: 4058546520700
Yhdistä "KATKAISULAIKKA SCS42/125X0,8 PRO" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
125X22 BLAZE RAPID STRIP EXC - Hiomalaikat - 66623303916 - 1
Ale -30%
Norton
125X22 BLAZE RAPID STRIP EXC
Tuotekoodi: 66623303916
(1)
Useita vaihtoehtoja
KATKAISULAIKKA EHT STEELOX 125X1,6 SG STEEL+INOX - Katkaisulaikat - P355459 - 2
KATKAISULAIKKA EHT STEELOX 125X1,6 SG STEEL+INOX - Katkaisulaikat - P355459 - 3
Ale -30%
Pferd
KATKAISULAIKKA EHT STEELOX 125X1,6 SG STEEL+INOX
Katkaisulaikka EHT 125x1,6x22,23 mm litteä Performance Line SG STEELOX teräkselle/ruostumattomalle teräkselle Hioma-aine: Alumiinioksidi A Ulkohalkaisija: 125 mm Reiän halkaisija: 22,23 mm Maks....